Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Działamy na rynku fachowej literatury z dziedziny: prawa podatkowego, ekonomii, finansów, rachunkowości, księgowości, prawa gospodarczego, prawa pracy - kadr i ZUS-u już ponad 10 lat! Początkowo specjalizowaliśmy się w tzw. sprzedaży bezpośredniej. Dzięki czemu mogliśmy się lepiej zapoznać z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Oferowane przez nas profesjonalne wydawnictwa powinny więc zadowolić każdego zainteresowanego!

Współpracujemy z renomowanymi wydawnictwami takimi jak m.in. : C.H. BECK, LexisNexis, Wolters Kluwer Polska, ODDK, Oficyna Wydawnicza UNIMEX,Wydawnictwo SIGMA, EKSPERT, DIFIN, GOFIN, CODEX, RACHUNKOWOŚĆ, HR Services, PWE, Polska Akademia Rachunkowości, PWN, PRESSCOM, TNOiK, STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE itd. ...

Polecamy m.in. leksykony podatkowe - np. Leksykon VAT, poradniki prawne i podatkowe, kodeksy - np. pracy, cywilne, spółek handlowych opracowania i wyjaśnienia wielu ustaw i rozporządzeń, opracowania sprawozdań finansowych, bilansów - np. Zamknięcie roku, publikacje dotyczące krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości - KSR i MSSF itp. ...

Drogi Kliencie!!!
Nawet jeśli nie znalazłeś w naszej księgarni poszukiwanej przez Ciebie książki,poinformuj nas o tym (za pomocą linku "kontakt" lub komentarza przy zamówieniu)!Zobowiązujemy się do znalezienia tej książki, poinformujemy Cię o wynikach tych poszukiwań i w przypadku jej dostępności Ci ją prześlemy !!! 

Stan prawny oferowanych przez nas publikacji jest aktualny! Ofertę kierujemy do praktyków: księgowych, kadrowców, menadżerów, skarbników, kwestorów, urzędników, prawników oraz studentów i wszystkich zainteresowanych!


WAŻNE!!!(Zwłaszcza dla firm)
Zawsze wystawiamy faktury VAT,które przesyłamy wraz z zamówieniem!!!


Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!


TEMIDAS Internetowa Księgarnia Ekonomiczno-Podatkowa
TEMIDAS CONSULTING GROUP
Adam Wrzeszcz
Siedziba Główna:
ul. Jana III Sobieskiego 18A/21
87-100 Toruń
REGON 100130159
NIP 836-171-13-30
www.temidas.pl
tel.kom.:0 501 026 710
fax.: 56 6401600
e-mail: temidas@temidas.pl
Konto bankowe:
PKO BP 86 1020 4580 0000 1202 0067 2501

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email temidas@temidas.pl lub telefonicznie pod numerem 501026710.

 Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
TEMIDAS CONSULTING GROUP kancelaria prawno - finansowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl