Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamknięcie roku 2019

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zamknięcie roku 2019

Wydawnictwo: Rachunkowość

Pod redakcją : Zdzisława Fedaka

Autorzy: Justyna Adamczyk, Maria Borkowska, Łukasz Chłond,Edyta Głębicka, Katarzyna Jędrzejewska, Anna Koleśnik, Anna Lubecka, Przemysław Mućko, Andrzej Niemiec, Wanda Skoczylas, Magdalena Soboń

Liczba stron: 700

Oprawa: miękka

Format: A4

 

NOWOŚĆ !!!

 

Już jest dostępne 25 wydanie książki Zamknięcie roku tym razem na rok 2019 !!!

 

Realizacja wysyłek zgodnie z wpływem zamówień !!!

 

Najbardziej poszukiwana i ceniona publikacja z zakresu sporządzania bilansów, sprawozdań finansowych .

Polecana przez praktyków, także przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce !!!

Tradycyjnie szczegółowo zostały omówione zagadnienia dotyczące sporządzania podstawowych sprawozdań – obowiązujących wszystkie jednostki (choć mających różną postać): wprowadzenia, bilansu, rachunku zysków i strat oraz dodatkowych informacji i objaśnień. Sporo miejsca poświęcono też sprawozdaniom dodatkowym, sporządzanym przez jednostki średnie i duże: rachunkowi przepływów pieniężnych ( tradycyjnie opracowanemu przez autorytet w tej dziedzinie - Ewę Śnieżek ) , zestawieniu zmian w kapitale własnym itd.

Ponadto na przykładach objaśniono – wciąż budzące wątpliwości – zagadnienia różnic kursowych, cen transferowych i odroczonego podatku dochodowego.

Książka zawiera też wskazówki, jak sporządzić sprawozdanie z działalności i jak umiejętnie zaprezentować wnioski płynące z tego sprawozdania oraz ze sprawozdania finansowego – zarówno pod względem treści, jak i formy.

Zamknięcie roku wiąże się nieodłącznie z ustaleniem dochodu do opodatkowania, stąd obszernie omówiono również zasady ustalania – przez podatników CIT i PIT – przychodów i kosztów z działalności gospodarczej, w tym z objęcia i odpłatnego zbycia udziałów/akcji w spółkach kapitałowych. W opracowaniu uwzględniono zmiany przepisów podatkowych obowiązujące od 2019 r., a także najnowsze interpretacje organów skarbowych i orzeczenia sądów.

Jak co roku Internetowa Księgarnia Ekonomiczno - Podatkowa TEMIDAS poleca publikację Zamknięcie tym razem 2019 roku wydawnictwa RACHUNKOWOŚĆ.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl